Rezidence Davids Apartments Praha

TripAdvisor

Rezidence Davids Aparments se nachází v klasickém bytovém domě z 30-tých let. Kromě ochotného personálu v naší recepci zde naleznete také velmi příjemnou italskou restauraci (Pizzeria Aria). Pokud však budete chtít, můžete si u nás uvařit nějakou domácí specialitu i Vy sami - všechny naše apartmány jsou kromě sociálního zařízení, televize a Wi-Fi internetu vybaveny také kuchyňským koutem.

V recepci je našim hostům zdarma k dispozici sejf na úschovu cenností, počítač s přístupem na internet, úschova zavazadel. Dále nabízíme telefonní a faxové služby (v rámci ČR zdarma), zajišťujeme různé typy výletů po Praze i do jiných známých turistických míst.

Náš personál vám ochotně pomůže zařídit vstupenky do divadel či na koncerty, nebo pomůže s vyhledáním vlakového či autobusové spojení. Kromě toho vás k vašim procházkám po Praze vybavíme mapou zdarma a poradíme nebo doporučíme, co byste při své návštěvě Prahy určitě neměli opomenout.

Vybavení našich apartmánů a pokojů

Apartmány a pokoje

Dle typu apartmánu 1-3 ložnice, naše apartmány jsou vhodné pro jednu až deset osob.

Koupelny

Privátní nebo sdílené koupelny s vanou nebo sprchou a WC. Ručníky a osušky jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Kuchyňka

Kompletní sady nádobí, chladnička, rychlovarná konvice, elektrický vařič a mikrovlnná trouba (větší apartmány nebo na vyžádání).

TV/SAT a telefon

Televize (české a částečně satelitní programy) a telefon.

Wi-Fi

Wi-Fi připojení k internetu je v pokojích zdarma pro naše hosty.

Recepce

Recepce je otevřena denně od 8:00 do 21:00.

Našim hostům je na pokojích zdarma k dispozici instantní káva a čaj. Snídaně je možná za příplatek 75,- Kč / osobu přímo v apartmánu.
Úklid apartmánu se provádí každý 2. - 3. den dle typu pobytu nebo dle individuálního požadavku klientů.
Za poplatek si u nás můžete nechat vyprat prádlo, žehličku i žehlící prkno Vám půjčíme zdarma.
Ložní prádlo, ručníky, osušky a utěrky jsou zahrnuty v základní ceně ubytování, stejně tak jako spotřeba energií a závěrečný úklid.