Akční nabídka

Nyní není aktivní žádná akční nabídka.

APARTHOTEL DAVIDS Biskupský dvůr 3, Praha 1

Aparthotel Biskupský dvůr

Náš apartmánový hotel se nachází v klidné a turisticky velmi přitažlivé lokalitě přímo v centru Prahy, v těsné blízkovsti ulic Těšnov a Na Poříčí. Jedná se o historicky zajímavou pavlačovou budovu hned za kostelem sv. Petra, na rozhraní Starého a Nového Města.

Většina našich apartmánů je situována do klidného dvora a je tak ideálním místem odpočinku po Vašich toulkách rušnými pražskými ulicemi. Nalezenete zde výborné nákupní možnosti (Palladium 300m), stejně tak jako nepřeberné možnosti posezení v místních kavárnách, cukrárnách, nebo typických pražských hospůdkách. Většina známých pražských památek a zajímavostí je od nás v pěší dostupnosti.

› Pokoje a Fotogalerie ‹

Vybavení a služby

Všechny naše pokoje a apartmány jsou vybaveny televizí s částečně satelitním příjem, vysoušečem vlasů, telefonen (možnost volání zdarma po celé ČR) a neomezeným internetovým připojením (WI-FI a částečně LAN). Instantní káva a čaj jsou našim hostům na pokojích k dispozici zdarma.

Lůžkoviny, osušky, ručníky a utěrky jsou zahrnuty v základní ceně za ubytování, stejně tak jako spotřeba energií, úklid každý 2. den či závěrečný úklid. V každém apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyňka a naši hosté tak mohou využít mimo jiné o možnost vlastního vaření. Bufetová snídaně je možná za příplatek 75 Kč / osobu.

Provozní doba recepce je denně od 8.00 do 22.00, v případě pozdějšího dojezdu rezervací i déle (nutno domluvit předem). V recepci je umístěn počítač pro hosty, sejf zdarma pro úschovu cenností a dále si zde můžete za poplatek nechat vyprat prádlo, nebo zdarma půjčit žehličku, žehlící prkno nebo sušák na prádlo. Náš ochotný personál vám velmi rád poradí s výběrem organizovaných výletů po Praze a okolí nebo vám pomůže naplánovat vaše vlastní procházky po centru Prahy.

Obrázky z našeho sousedství (chrám sv. Petra)

Chrám sv. Petra
Chrám sv. Petra
Chrám sv. Petra

Virtuální prohlídky apartmánů a pokojů

Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka

Rychlý dotaz

*
*
*
*
*

Verifikační kód
*

Secured by PositiveSSL

TOPlist