Akční nabídka

Nyní není aktivní žádná akční nabídka.

REZIDENCE DAVIDS Křižíkova 9, Praha

Penzion Davids Apartments Křižíkova 9

Rezidence Davids se nachází v klasickém bytovém domě z 30-tých let. Kromě ochotného personálu v naší recepci zde naleznete také velmi příjemnou italskou restauraci (Pizzeria Aria). Pokud však budete chtít, můžete si u nás uvařit nějakou domácí specialitu i vy sami - všechny naše apartmány jsou kromě sociálního zařízení, televize a Wi-Fi internetu vybaveny také kuchyňským koutem.

Pizzeria Aria

V recepci je našim hostům zdarma k dispozici sejf na úschovu cenností, počítač s přístupem na internet, úschova zavazadel. Dále nabízíme telefonní a faxové služby (v rámci ČR zdarma), zajišťujeme různé typy výletů po Praze i do jiných známých turistických míst. Náš personál vám ochotně pomůže zařídit vstupenky do divadel či na koncerty, nebo pomůže s vyhledáním vlakového či autobusové spojení. Kromě toho vás k vašim procházkám po Praze vybavíme mapou zdarma a poradíme nebo doporučíme, co byste při své návštěvě Prahy určitě neměli opomenout.

› Pokoje a Fotogalerie ‹

Vybavení našich pokojů a apartmánů

  • dle typu apartmánu 1-3 ložnice, naše apartmány jsou vhodné pro jednu až deset osob
  • privátní koupelny s vanou nebo sprchou a WC
  • kuchyňka (kompletní sady nádobí, chladnička, rychlovarná konvice, elektrický vařič, mikrovlnná trouba (větší apartmány nebo na vyžádání)
  • televize (české a částečně satelitní progamy), telefon, fén na vlasy

Našim hostům je na pokojích zdarma k dispozici instantní káva a čaj. Snídaně je možná za příplatek 50,- Kč / osobu přímo v apartmánu.

Úklid apartmánu se provádí každý 2. - 3. den dle typu pobytu nebo dle individuálního požadavku klientů.

Za poplatek si u nás můžete nechat vyprat prádlo, žehličku i žehlící prkno vám půjčíme zdarma.

Ložní prádlo, ručníky, osušky a utěrky jsou zahrnuty v základní ceně ubytování, stejně tak jako spotřeba energií a závěrečný úklid.

Virtuální prohlídky apartmánů a pokojů

Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka

Rychlý dotaz

*
*
*
*
*

Verifikační kód
*

TOPlist